ZAPROSZENIE – Wykład Ekspercki Absolwent VIP – NOWY TERMIN 14 maja 2014 r.

 

Szanowni Państwo,

w imieniu Rektora Uniwersytetu Łódzkiego – Prof. Włodzimierza Nykiela mamy zaszczyt zaprosić do udziału w III Wykładzie Eksperckim Absolwent VIP. Wykład pt. „Po co kupować przedsiębiorstwa” wygłosi Konrad Pokutycki* – prezes BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Zapraszamy na spotkanie, w dniu 14.05.2014 r., o godz. 15.00 do Sali Kominkowej, Pałacu Biedermanna, przy ul. Franciszkańskiej 1/3 w Łodzi.

 Prosimy o potwierdzenie przybycia (R.S.V.P. Monika Pilacik, e-mail: , tel. 42 635 4176).

* Konrad Pokutycki  – prezes zarządu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., polskiej spółki-córki koncernu BSH Bosch and Siemens Home Applianeces Group z siedzibą w Niemczech. BSH to największa firma w branży AGD w Polsce i Europie. W Łodzi BSH posiada 3 fabryki, Centrum Badań i Rozwoju, szereg centrów usług wspólnych i zatrudnia ponad 2500 osób. W 2013 roku BSH z sukcesem przejęła polskiego producenta drobnego AGD – firmę Zelmer wraz z zakładem produkcyjnym w Rzeszowie i załogą liczącą ponad 1500 osób. Obecnie w portfolio marek AGD dystrybuowanych przez BSH w Polsce są: Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer.

Poza zarządzaniem firmą BSH w Polsce, Konrad Pokutycki z wyboru członków, drugą kadencję społecznie pełni funkcję prezesa CECED Polska – Europejskiego Stowarzyszenia Producentów AGD. Jest również wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Zelmer SA i wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej ElektroEko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA.

 

Łącząc wyrazy szacunku,
Dariusz Koperczak
Dyrektor
………………………………………..

Centrum Karier i Współpracy z Pracodawcami
Uniwersytet Łódzki
ul. Narutowicza 65, 90-131 Łódź, p. 308a
tel. (0-48-42) 635-41-76
www:
mail:

  As eddie slaps cards from the game uno down on the stack, he says singer is able to help him understand concepts case study report writing he misses in class

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.