Zaproszenie do współpracy przy projekcie naukowym PAR Migration Navigator realizowanym przez Uniwersytet Gdański i Polską Akademię Nauk

 

Szanowni Państwo!


Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do współpracy przy projekcie naukowym PAR Migration Navigator realizowanym przez Uniwersytet Gdański i Polską Akademię Nauk. Naszym celem jest zbadanie jakości życia Polaków i Polek żyjących w Norwegii i w Polsce.

W związku z tym, że Państwa uczelnia zrzesza studentów i studentki, chcielibyśmy nawiązać z Państwem współpracę, która miałaby na celu rozprzestrzenienie naszego badania w jak najszerszym gronie. W związku z tym, uprzejmie prosimy o jak najszybsze rozpowszechnienie linku www.migrationnavigator.org/study, umożliwiającego rejestrację i udział w badaniu.

Dzięki informacjom od badanych projekt umożliwi wymianę dobrych praktyk między Polską a Norwegią. W ramach badań naukowych poszukujemy Polek i Polaków mieszkających w Polsce i w Norwegii, którzy/które zgodzą się wziąć udział w anonimowym i interaktywnym badaniu internetowym. Badanie prowadzone jest przez zespół psychologów i socjologów z Uniwersytetu Gdańskiego oraz Polskiej Akademii Nauk. 

 

Za wzięcie udziału w badaniu wybrani uczestnicy mogą wygrać symboliczne nagrody finansowe (100 lub 200 PLN).

 

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.migrationnavigator.org oraz na Facebooku (www.facebook.com/parmigrationnavigator).

 

Projekt finansowany ze środków Funduszy Norweskich w ramach Polsko-Norweskiej Współpracy Badawczej realizowanej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.


Kontakt: info@migrationnavigator.org oraz alada@migrationnavigator.org

Z wyrazami szacunku,


Ariadna Łada

Zespół Projektu PAR Migration Navigator

On curvy roads, the iphone 3g often missed turns at normal driving speeds, important portal and made odd straight or curved estimates of how we had gotten from one point to another
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.