“trendence Graduate Barometer Europe 2014”

 

“trendence Graduate Barometer” jest to ankieta internetowa, która pozwala studentom na wyrażenie swojej opinii na tematy związane z karierą zawodową i edukacją. Badanie to jest największym tego typu przedsięwzięciem w Europie – w ubiegłym roku wzięło w nim udział 320 000 studentów z ponad 1000 uczelni z 24 państw europejskich. Badanie trwa do 10 lutego 2014 r.

“trendence Graduate Barometer” umożliwia uczelniom i przedsiębiorcom precyzyjne zapoznanie się z preferencjami i oczekiwaniami studentów, co może ułatwić młodym ludziom stawianie pierwszych kroków na rynku pracy. Aby badanie było miarodajne, istotne jest, aby jak największa ilość studentów wzięła w nim udział.

Uczestnictwo w badaniu nie wiąże się z żadnymi kosztami, a wypełnienie ankiety nie jest czasochłonne, ani skomplikowane.

Każdy student, który wypełni ankietę bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (5 x kupon na zakupy w sklepie Amazon po 500 € oraz 10 x kupon na zakupy w sklepie Amazon po 200 €).

Zapraszam na stronę internetową http://hrminstitute.pl/trendence-institut/, a także na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/hrminstitute?fref=ts.

ULOTKA INFORMACYJNA:  trendence GBE 2014_informacje
HRM Institute
www.hrminstitute.pl

We’re quite www.celltrackingapps.com/mspy certain it will on you as well
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.