Strefa nauki

 

  

 www.edit-my-paper.net konkursy” href=”http://news2.math.uni.lodz.pl/konferencje-i-konkursy/”>buttonKONFERENCJE buttonPREPRINTY physics homework help i doktoraty” href=”http://news2.math.uni.lodz.pl/habilitacje-i-doktoraty/”>buttonHABILITACJE 

Zaproszenie na Letnią Szkołę Geometrii - 01.07.2013 - 09.07.2013

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników naszego Wydziału do uczestnictwa w Letniej Szkole Geometrii w dniach 1 lipca – 9 lipca 2013 roku.

Szkoła dedykowana jest przede wszystkim studentom Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego i studentom Federalnego Uniwersytetu w Kazaniu (Rosja).

Zajęcia będą się odbywać w godzinach 9.00 – 12.00...Read More »


Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów na jutrzejszy wykład prof. Robina Hudsona!

We wtorek 4 czerwca 2013 r. o godz. 10:15
profesor Robin Lyth Hudson wygłosi
w auli Wydziału Matematyki i Informatyki
wykład...Read More »

Uroczystości nadania tytułu doktora honoris causa profesorowi Robinowi Hudsonowi - 3, 4 czerwca 2013 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Senat Uniwersytetu Łódzkiego nadał wybitnemu matematykowi angielskiemu, jednemu z twórców dyscypliny matematycznej znanej dziś jako probabilistyka kwantowa, profesorowi Robinowi Lyth Hudsonowi, tytuł doktora honoris causa naszej uczelni.

Uroczystość wręczenia dyplomu doktora honoris causa odbędzie się w poniedziałek 3 czerwca 2013 r....Read More »


Gratulacje dla matematyków wyróżnionych medalami

Gratulujemy Panu prof. dr. hab. Ryszardowi Jajte z Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ otrzymania Medalu Lodziensis Merentibus, prof. dr. hab. Janowi Stanisławowi Lipińskiemu z Uniwersytetu Gdańskiego i prof. dr. hab. Arkadiuszowi Płoskiemu z Politechniki Świętokrzyskiej Medalu Universitatis Lodziensis Amico, prof. nadzw. dr. hab. Stanisławowi Spodziei  Medalu Uniwersytet Łódzki w służbie...Read More »


Gratulujemy Grantu!

Miło nam poinformować, że projekt pt. “Sumy kwadratów a wykładnik Łojasiewicza” przygotowany przez zespół kierowany przez prof. dra hab. Stanisława Spodzieję został zakwalifikowany do finansowania. Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji projektu!

...Read More »

Older Entries »