spotkania informacyjne organizowane przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta w marcu br. w Warszawie dla pracowników/doktorantów zainteresowanych prowadzeniem badań i zajęć na amerykańskich uczelniach

 

 

uprzejmie informujemy, że w najbliższym tygodniu, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta odbędą się trzy spotkania informacyjne.

 

W poniedziałek, w dniu 10 marca 2014 r., o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie z tegorocznym amerykańskim stypendystą Fulbrighta, panem Michałem Wilczewskim, który aktualnie robi doktorat na University of Illinois w Chicago. Stypendysta Fulbrighta udzieli profesjonalnych i praktycznych porad na temat różnych aspektów studiów magisterskich oraz doktoranckich w USA. Po sesji informacyjnej do Państwa dyspozycji będą doradcy edukacyjni Komisji Fulbrighta, którzy udzielą Państwu indywidualnych konsultacji m.in. na temat skutecznego aplikowania na amerykańskie uczelnie oraz możliwości finansowania studiów II i III stopnia.

 

W środę, w dniu 12 marca 2014 r., o godz. 16:00 odbędzie się  spotkanie informacyjne dotyczące Junior Advanced Research Award, stypendium przeznaczonym dla doktorantów polskich uczelni. Zapraszamy przyszłych kandydatów, którzy pragną zrobić badania do swoich rozpraw doktorskich na amerykańskiej uczelni. Doradcy edukacyjni Komisji Fulbrighta przestawią ofertę Komisji, zalety programu, jak również opowiedzą o procesie aplikacyjnym.

 

W czwartek, w dniu 13 marca 2014 r., o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Senior Advanced Research Award, stypendium przeznaczonym dla pracowników naukowych polskich uczelni. Zapraszamy przyszłych kandydatów, którzy pragną prowadzić badania/i lub zajęcia dydaktyczne na amerykańskiej uczelni. Doradcy edukacyjni Komisji Fulbrighta przestawią ofertę Komisji, zalety programu, jak również opowiedzą o procesie aplikacyjnym.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w powyższych spotkaniach.

 Z poważaniem,

Zespół Fulbrighta

 

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission

K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa

karolina.nowicka@fulbright.edu.pl | +48 22 10 100 40

www.fulbright.edu.pl | fb.com/FulbrightPolska | youtube.com/FulbrightPolska

Samsung’s argument is based on topspyingapps.com the premise that the lower courts misapplied the law around design patents, specifically when assessing ornamental versus functional aspects of a product’s design
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.