Popularne gry online: przegląd Sunset

 
potrzebuję wiedzieć

Co to jest? Gra historia poszukiwania ustawiany podczas gwałtownej rewolucji.
Wpływem: Gome Home, Dear Esther
Aktualizacja:: Windows 7, Core i7 @ 3.47 GHz, 12GB RAM, Radeon R7 260X
Odtworzyć go na: Core i5, 4 GB RAM, Radeon HD 6970 / GTX 570
Alternatywnie: Przeminęło Home, This War of Mine
zabezpieczenie przed kopiowaniem: Brak w przypadku zakupu poza Steam.
Cena: 20 $ / £ 15
Data wydania: Spośród teraz
Wydawca / Developer: Tale of Tales
multiplayer: Żaden
Połączyć: Oficjalna strona

7 najlepszych gier Xbox One ma do zaoferowania w tej chwili


Pierwszy raz zaokrąglony narożnik w Sunset I właśnie o spadł z krzesła, zaskoczony przez mojego własnego odbicia, jak doszedłem nos w nos z drzwiami szklanymi i niskiej rozdzielczości kobiety z martwymi oczami, ledwie miga, spoglądając na nic. walcząc gier przygodowych To było straszne, ale mam nad tym. Co nie mogłem dostać przeszłości było poczucie, że nie jestem prawdziwym Angela Burnes. walking dead gry bohaterem Sunset pochodzi w dwóch formach: jedno jest postacią w historii, a drugi jest odzwierciedleniem gracza i gry projektanta, zakłócenia. Prawdziwy Angela, jak sądzę, jest tym, który istnieje beze mnie. Najlepsze gry w karty dla dwóch Kiedy przejął kontrolę, czułem się jak oszustwo.

Angela jest młodych Afroamerykanów Absolwent inżynierii i aktywista, który zostaje zatrzymany w fikcyjnym mieście Ameryki Południowej podczas US-backed przewrotu wojskowego. Ona sprawia, że ​​z końcem pracując jako gosposia dla bogatych kolekcjoner sztuki i bureaucrat Gabriela Ortega, którego nigdy nie spotyka się osobiście. Sunset bada ich związek, jak odnoszą się one do siebie i niepokojów na zewnątrz, oraz w jaki sposób dzieli i łączy je. League of Legends gra w karty raz w tygodniu, zakładam, że ciało Angeli i wędrować penthouse Ortegi ukończenie prac domowych, podczas gdy on jest na kliknięcie na rzeczy, które wymagają robi-i wywiercenie poprzez jego rzeczy. Najtrudniejsze gry świata mogę też odpowiedź na swoje notatki, a większość rzeczy, które robię można zrobić “ciepło” i “zimno”. Mogę zorganizować swoje buty żartobliwie lub zgrabnie. Mogę pomóc sobie na drinka podczas czyszczenia, lub po prostu odłożyć okulary. Lakeview gry kabiny mogę wyrazić moją obecność, pozostawić rodzaju i zalotny odpowiedzi na swoje notatki lub być niewidoczny dla niego.

Zachód nie chodzi o zbadanie, jak w poszedł do domu, gdzie wszystko już się stało, a ty składając ze sobą przeszłość z tego, co pozostało w tyle. gry conker To bardziej jak zatrzymując się luz w toku i brudząc z ustawionych opatrunków. I wywnioskować kilka rzeczy z posiadłości Gabriela, ale czegoś mi brakowało wypełniony przez lektorów Angeli na początku każdego dnia. Najgorsze gry nienaturalnym mouthfuls czuł ponad przećwiczone, jakby obudził się i zaplanowane myśli o “ludzi organizowanych przez hierarchię, mających na celu między sobą celów, zamiast oddychanie i przepływającej przez siebie, jak miasto miało czuć. “

Gry online na Do Naruto Online Gratis Games Jogos Com Top 10 JOGOS ...

Angela i ja

Będąc nieco zastępowane jest w porządku, bo fabuła jest interesująca, to następuje wzrost opresyjnym nowym rządem a rebeliantami przeciwną jej myśli, ale Angela zdawały się pochodzić z innej osoby niż ta, którą grał jak. Kiedy jej brat zaangażował się w rewolucji, na przykład, że wywnioskować, że Gabriel był zły o swoich działaniach, a to z kolei była wściekła na niego i jego przywilej. A przecież Obszedłem pozostawiając miłe notatek i delikatnie ogrzewając jego surową penthouse. gry handlu nie rozumiałem, dlaczego chciałaby człowieka w ogóle, albo pokazać mu żadnych uczuć, ale chciałem zobaczyć, czy mój upał zmienił wszystko. To nie wydaje się, a nie znajdzie Telltale podobny zagadek moralne lub ścieżki rozgałęzienia.

Sam Sunset również wydawał się wcisnąć mi ku zalotnie Angela. gwiazda gry wojenne Online niebieskie, zimne opcje były nudne, a ciepłe opcje były twórcze i inteligentne, trudno było dokonać Angela humourless, bo nie wydaje się w ten sposób, ale ciepłe opcje nie pasowało albo: ona d nigdy nie spotkałem tego człowieka, że ​​mu za złe, więc dlaczego ona tak lubi wydawać mu się tak szybko?

Czułem się trochę nieswojo w butach Angeli, jakbym działając wbrew jej woli, aby zaspokoić własne nadzieje na historię. Nie sądzę, żeby to było zamierzone theme-moja relacja z Angela i gry, ale nadal bardzo zadowoleni z fabuły i jakie uczucia ja podzielić się z nią. Gamer film czułem się samotny, gdy Gabriel opuścił miasto, choć mieszkanie było puste kiedy przyjechałem tak. Czułem się pocieszyć kiedy zgasić wciąż tlącego się papierosa i uporządkowany inne dowody życia. gry symulacyjne przeżycia Dobrze było być dla niego w jego depresji, czy to, co Angela zrobi, jak próbowałem jechać związek pary w kierunku czegoś opiekuna. Obie są podzielone bogactwa, władzy i ideologii, a odkrywanie ich wartości, lub w jaki sposób podchodzić inaczej te same wartości, był na tyle fascynujące, że chciałem zobaczyć to, nawet wtedy, gdy zaczął przeciągać.

Top 10 Video Games | CZAS

To dzieje się w połowie drogi, gdy na działce spowalnia, a następnie delikatnie Rolls-z kilkoma kolcami-do przewidzenia zawarcia. W tym momencie niektóre dni tak naprawdę zaczęła się czuć jak pracach, zwłaszcza gdy mam niejasne zadania, takie jak “wyczyścić powierzchnię przed oknami. Mieszkanie jest bardzo dużo wykonanych z okna, więc to tylko średni żart, co mi losowo wokół miejsca szuka hotspot kliknąć. I mimo, że rzadko wybrał opcje “na zimno”, coraz interfejs mi pokazać im był wybredny, zwiększając tym sensie, że nie było “rzekomej”, aby je wybrać.

Podobało mi się w mieszkaniu, ale nawet po tym, jak został znudzony zaznaczenie listy rzeczy do zrobienia Ortegi. piątek 13 gry wideo Sunset paznokci projektowe 70s z żywotnie obserwowanych opraw oświetleniowych, mebli i architektury, a także fantastyczne grywalnych rekordy z odpowiednio kosmicznego sprzętu wiek stereo. W pewnym momencie po prostu usiadł i słuchał muzyki, ciesząc się różowe i pomarańczowe światło w podejściu do zmierzchu. rosnąca zależność Angeli z przestrzenią jest najbardziej interesująca relacja w Sunset. Jak się postępuje, oderwaniu od jej wewnętrznego dialogu i uczuciem zaczyna się rozwiązać, i widzę, jak ona przywiązują się do dziwactw i namiętności Gabriela.

Biorąc pod uwagę, że głównym tematem jest zestawienie wartości Gabriela z płonącego miasta, że ​​utrzymuje je powyżej, samo miasto jest nieco niedopracowane. Budynki zewnątrz wyglądać modeli kartonowych i nie pasują natknąłem się kilka innych odpychający wad wizualnych. O untextured obiekt, szkło, który wyglądał, jakby topił czasoprzestrzeń i nadgorliwego pomarańczowe światła, które spowodowały schody włączyć radioaktywne. Miałem też problem ze zniknięciem myszy (wyłączając mój drugi monitor naprawić go), ale przede wszystkim słońca prowadził dobrze dla mnie, a jego wady wizualne były rzadkie, jeśli dotkliwie odczuwalny wśród inaczej dziewiczego światła i linii.

Sunset oferuje ciekawą fabułę i ciekawe postacie, ale często czułem się jak najeźdźcy, tak jak powinno być czytanie pamiętników Angela zamiast dodawania notatek. Ale stara się opowiedzieć historię w taki sposób, że nie doświadczyli wcześniej, i jestem szczęśliwy, że grał, i myśleć o tym, jak młodzi interaktywne opowiadanie jest i jak może się rozwijać. Doceniam również, że twórcy Sunset za wprowadziły pisanie o takich rzeczach praw obywatelskich, struktury klasowej i intymności w moje gry Biblioteka-sat Wśród najczęściej jednorodnego zestawu tematów, Angela reprezentuje szczęśliwie rozszerzalne spektrum charakterów i poglądów w grach PC.

Obraz 1 z 7

Po raz pierwszy porusza się w Ortega, penthouse jest zimno, ale można go ogrzać.

Obraz 2 z 7

Codziennie przychodzi z listą zadań, które prowadzą do nowych odkryć dotyczących pracodawcy.

Obraz 3 z 7

może użyłem mapy bardziej funkcjonalne kiedy gubię się w poszukiwaniu niejasno opisane zadania.

Obraz 4 z 7

Niektóre szczegóły graficznych czują się zapomnieć.

Obraz 5 z 7

Byłem zaskoczony refleksji Angeli więcej niż raz, ale nigdy nie zobaczyć ją inaczej.

Obraz 6 z 7

Angela ma czasami myśli, które pojawiają się jako tekst i są niekiedy trudne do odczytania. Wszystko jest utrzymane w kalendarzu, choć.

Obraz 7 z 7

Miałem obsesję ustawienie ten kalendarz do prawidłowej daty.

Bei der qualifizierung zum lehrerberuf stehen die fachlichen inhalte im vordergrund https://college-homework-help.org/

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.