Oferta specjalna PWN

 
Z przyjemnością informuję, że na rozpoczęcie roku akademickiego 2013/2014 Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało z myślą o środowisku wykładowców szkół wyższych specjalną ofertę wydawniczą, którą chciałbym Pana zainteresować. Jestem przekonany, że na jej atrakcyjność składają się dwa elementy: wysoka jakość merytoryczna i wydawnicza naszych publikacji oraz bardzo „przekonująca” oferta cenowa, kierowana wyłącznie do nauczycieli akademickich.
W ciągu najbliższych kilku dni do Pana katedry/wydziału dotrze nasz katalog wydawniczy wraz z opisem oferty, która uprawnia Państwa do 25% rabatu na nasze publikacje. Już teraz zakupu można dokonać przez specjalną, dedykowaną  stronę internetową  www.informatyka-matematyka.pwn.pl.
Dodatkowo przy jednorazowym zakupie minimum 10 egz. dowolnych tytułów z oferty PWN, otrzymają Państwo do dyspozycji  10 kodów dostępu do całego zasobu czytelni Ibuk.pl na miesiąc.
Zachęcam Pana i Pańskich kolegów do zapoznania się z ofertą, mając nadzieję że znajdą tam Państwo interesujące propozycje.
W przypadku jakichkolwiek pytań, do Pana dyspozycji oddaję adres e-mailowy: oferta.specjalna@pwn.com.pl, pod którym można bezpośrednio skontaktować się z naszym pracownikiem, odpowiedzialnym za koordynację tej akcji.
Z wyrazami szacunku
Michał Skuba
Dyrektor Zarządzający Publikacji
Akademickich i Profesjonalnych PWN
Step 3 the web service will bring back a ton of information about the device based on that serial number, but what we are really interested in is hear more info the week number that it was manufactured in
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.