Oferta praktyk dla studentów kierunku Informatyka WMiI UŁ w firmie ORACLE POLSKA.

 

Zainteresowani studenci kierunku Informatyka proszeni są o zgłaszanie się do Dziekanatu (pok. A210-212) z kompletem wymaganych dokumentów do dn. 29 kwietnia 2014 r.

 

Poniżej krótka informacja z firmy ORACLE POLSKA o ofercie stażowej oraz pełen opis wymagań na poszczególne stanowiska: Praktyki w Oracle Polska

————————————————-

Dla studentów Państwa Wydziałów przygotowaliśmy kilka ofert praktyk studenckich. Są to różne stanowiska, zarówno techniczne, jak i biznesowe, które umożliwią studentom zdobycie doświadczenia w ramach toczących się projektów, pod okiem naszych specjalistów. Praktyki są bezpłatne w początkowym okresie, ale większość ofert zakłada przedłużenie współpracy w formie zatrudnienia.

 

Myślę, że jest to świetna okazja dla młodych ludzi, żeby sprawdzić swoją wiedzę
i predyspozycje w praktyce oraz zdobyć kolejne, cenne umiejętności. Do tego będą mieli bezpośredni kontakt z Zarządem firmy, jej ekspertami, unikatową wiedzą, która wzbogaci ich porfolio oceniane potem przez rynek pracy.

 

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy studentów rekomendowanych przez Uczelnię, w związku z tym uprzejmie proszę o przesyłanie do mnie CV zainteresowanych osób zweryfikowanych uprzednio przez Państwa ze wskazaniem stanowiska.

———————————————————————-

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.