oferta pracy: Programista / Web Developer

 Stanowisko: Programista / Web Developer

Miejsce pracy: Łódź; Janosika 163

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach

Cenne doświadczenie

Stałe podnoszenie kwalifikacji

Świetną atmosferę pracy, w doświadczonym zgranym zespole

GŁÓWNE ZADANIA

Bardzo dobra znajomość WordPress i PrestaShop

Dobra znajomość programów graficznych

Umiejętność cięcia grafiki na potrzeby stron

Dobra znajomość języka PHP, JavaScript

Znajomość technologii HTML5, CSS3, RWD

Znajomość zagadnień i technologii internetowych

Samodzielność i zaangażowanie

Wysokorozwinięte umiejętności analityczne

Komunikatywność, otwartość i miłe usposobienie

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: biuro@funkymedia.pl

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

No comments