Najlepsza gra: World of przeglądu okrętów

 
potrzebuję wiedzieć

Co to jest? Multiplayer free-to-play WW2 łodzi-em-up
Zrewidowany: Windows 8, Core i5, 8GB RAM, GTX 970
Cena: Free to play
Data wydania: Spośród teraz
Wydawca: Wargaming.net
Deweloper: Wargaming.net
Połączyć: worldofwarships.com

World of Battleships: Online Games Przegląd katalog

World of Tanks jest zjawiskiem globalnym, a jego sukces stał się nowy gatunek rodzaju: strzelec pojazdu World War 2. World of Warships, najnowszy wpis w serii po roku 2013 w World of Warplanes, jest w końcu z doku i oficjalnie uruchomiona. gier wideo w roku Jego mieszanka ociężałe okrętów i ogromne pistolety-największych armat coraz wypalonej w złości przez człowieka-jest piękny, polerowane, a radość z gry. Okręty to najbardziej przemyślany gra Wargaming do tej pory, ale jej gospodarka nadal wzór Wargaming za drogich, wyzysku cen Freemium.

Poprzek archipelagów na Południowym Pacyfiku i lodowiec obszarach Alaski, naczyniach World of Warships Duke It Out. W przeciwieństwie do gęstych krajobrazów miejskich w World of Tanks, istnieje bardzo niewiele zasłania. W przeciwieństwie do walk psów samolotów w World of Warplanes, pancerniki są powolne i podatne. Bez wolności ucieczki, kolei lub ukryć, wojenne miejscach nawet większy nacisk na taktykę grupowych i pozycjonowania niż jego rodzeństwa gruntów i powietrza oparte.

Cała naprzód

Statki są sterowane z widoku z góry, jakby kapitan unosił dwadzieścia stóp nad centralnej wieży. Wargaming nadal DAB rękę w podejmowaniu kontroli, które zmieniają skomplikowaną machinę wojenną w przystępny, pojazd klawiatury w obsłudze. racinggames ster i sterowanie przepustnicy są przeznaczone do ustawiania i zapomniane, jakby podwładny miał rozkaz krzyczał na nich, podczas gdy kapitan martwi się o innych rzeczach.

Planowanie z wyprzedzeniem jest kluczem okrętów wojennych. jak odinstalować grę parową Zwłaszcza w większych łodzi, przynosząc broń się twarzą wróg zajmuje minutę. Wiedząc, że wrogowie najprawdopodobniej przyjdzie ze Wschodu i planuje w związku z tym daje kapitanów czasu, aby skierowany w odpowiednim kierunku z explodey-części stojących przed tymi złymi. Ta sama powolność również sprawia flankujące szczególnie skuteczne w Okręty wojenne: skradanie się wokół wyspy wymyślić za statek daje przebiegły taktyk solidne 30 sekund wolnych ciosów podczas armaty ofiary obracać wokół przeciwdziałać.

Miałem jeden szczególnie napiętej walki na czele USS Montana, prawdziwie potworne pancernik z pistoletami w dużych, jak wokół moich opon samochodowych. Wróg cruiser obwarowane naszą wiodącą pozycję i zaczął robić kłopoty, więc obraca moich dwunastu baryłek Kickass i zaczął mające dół zabytków Strzelec. W moim wąskim polu widzenia, popłynął prosto na mnie. Ponieważ odległość zamknął I zmierzył jego zakres na malutkich hash marks, prowadząc w cel z dziesięć kilometrów. Jego profil był mały i ciągle się zmienia. Xanadu gra Choć przykro mi, utrzymywane przy pojedynczych strzałów zamiast wyzwalając całą moją baterię na raz, starając się mój cel w sam raz. The Evil Within gry wideo Za każdym razem, mój strzał padł tylko krótki lub po prostu z boku swej trudnej kadłuba.

Potem popełniłem błąd. Aby lepiej zaangażuj mnie, odwrócił jego tłuszczu boczna moją drogę i zatrzymał zmniejszenia dystansu. Z ogromną, szeroką cel siedzi przy ustalonym zakresie, wziąłem jedną kierowania strzał. Gdy wylądował zadatki na śródokręciu, podobał mi się zły uśmiech i strzelił wszystkie cztery baterie na raz. Dwanaście 16-calowe pociski, każdy o wadze około trzech ton, łukiem po niebie i spadł na jego głowie jak pięść gniewnego boga, zatapiając swój statek w jednej salwie. Jeśli to było Counter-Strike, chciałbym mieć po prostu wylądował głowy strzał z AWP. gry online przeglądarkowe multiplayer mam taką samą satysfakcję, nawet jeśli nie trwa około pięciu minut, aby w pełni odgrywać obecnie.

Jest sztuką kątami okrętów wojennych i łaskocze malutkie, zapomniane część mojego mózgu, która doświadcza matematyki jako forma przyjemności. (Próbowałem ujarzmić tę część mojego mózgu z alkoholem, ale niestety, pozostaje.) W karabiny zamontowane wszystkie dół korpusu statku, skierowane bokiem do wroga jest najlepszym sposobem, aby wyładować na jakiejś biednej przyssawką. Niestety, idąc bokiem pokazuje również zespołowi wrogiem ogromny cel strzelać. Jest sweet spot na poziomie około 30 stopni, która łączy wszystkie pistolety na cel przy jednoczesnej minimalizacji ekspozycji. Zamiast robić beczkę lub chowając się za zbombardowanego kościoła, geometria ta psychiczna jest jak kapitanowie zachować bezpieczeństwo na oceanach. stworzyć grę pokemon A ponieważ łodzie nie mogą obracać się natychmiast, trwa miły intuicji zdjąć.

Pisałem to już na marginesie, ale Okręty wygląda bardzo dobrze. Nawet tak ładna, jak to jest, to jest zapakowany z opcjami graficznymi, które powinny złagodzić wystarcza na mniej wydajnych platform, aby go uruchomić. Obejmuje wsparcie dla wielu monitorów i wiele natywnych rozdzielczościach. “Niebo i chmury Jakość” i “Morze Rendering Jakość” brzmiałoby jak ezoterycznych ustawień Minutia w jakiejkolwiek innej grze, ale w połowie okrętów, co Gra renderuje jest woda lub nieba. sonda grę na moim GTX 970, nie miałem problemu z dostaniem stałe 60 klatek na sekundę przy najwyższych ustawieniach jakości.

Istnieje ogromny wybór gadżetów i broni do zabawy, z samolotów zwiadowczych dla załóg naprawy awaryjne. Każdy z czterech typów statków okrętów wojennych “(niszczyciel, cruiser, nośnych i Pancernik) jechać inaczej. Niektóre są wolniejsze, mocniejszy, lub ekrany dymu paczka i śmiertelnie spready torped.

Najbardziej wyjątkowa jest lotniskowcem, który niesie Żaden statek-statek broni w ogóle. Przewoźnicy są polecił z widoku z góry jak zarządca kabinie, nakazując loty łodzi torpedowych atakować wrogie okręty lub wysyłając myśliwce do przechwycenia bombowców wroga. Odtwarzanie nośnik czuje się jak wolnobieżnych RTS został przyspawany do boku innej grze, a nie sądzę, rodzimy widok działa bardzo dobrze. Patrząc w dół na nośniku z dużym oddaleniu kamery pozostawia się wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji, więc moje doświadczenie przewoźnika wydano prawie całkowicie wewnątrz ekranu mapy taktycznej. Lego Harry Potter lata 1 4 gry, aby rozbić monotonię, podobał mi się oglądać z perspektywy atakujących samolotów bojowych, jednak to głównie biernym doświadczenie. gry jail Mimo to, po kilku godzinach walenia odległe krążowniki z artylerii, odprawianie ataków torpedowych zwiastuny było odświeżająco nowego.

Photography spiżarniach

Wszystkie cztery typy statków są również w wielu warstwach reprezentujących technologie nowinki wprowadzone do tych maszyn wojennych. Przewoźnik jest dobrym przykładem: najniższa kondygnacja to przerobiony tankowca węgla, USS Langley, z talią pokryte płótnie skrzydłach bi-płaszczyznach. Przewoźnicy rozwijać się przez USS Lexington do USS Midway, a Behemoth późnej wojny.

Nie da się ukryć, że statki klasy high-end są szalenie grywalna. Jak japońskiego giganta Yamato, że terroryzował lokalnej bitwy, parkując się w płyciznach z wyraźną linią wzroku i pada wybuchową piekło dół na pół serwera. Jako Midway, ukryłem się za wulkanicznej wyspie zaledwie kilka metrów od walk, wysyłając myśliwce i bombowce lądową iz powrotem, zbierając wroga siebie. Problem polega na tym, że większość graczy nigdy nie zobaczy tych późnych statki gry. World of Warships jeszcze najdroższe, szlifować ciężki meta-gospodarka w Wargaming.

Statki te są drogie, a gra w najwyższej kondygnacji będzie pochłonie czas i pieniądze. odgrywać PS3 Gry na PC W celu badawczych, a następnie kupić wszystkich statków wymaganych do gry jako Midway, a potem sama-Midway bym musiał wydać około $ 177 ogółem. Zmielenie XP (który nie jest kupienia), które są potrzebne, aby odblokować Midway najprawdopodobniej zarobić uczciwą kawał waluty w grze, ale nie na tyle, by więcej szlifowanie zrobić, jeśli chcesz uniknąć płacenia. Tymczasem trzeba także używać walutę w grze do naprawy statków i przeładować broń.

Warfare Historia sieci »Gra Reviews: World of Warships

Badanie wszystkich amerykańskich oddziałów kosztów przewoźnika ponad 700.000 XP, którą ja oceniam zajęłoby mi się między 1500 a 3000 Games-prawdziwie niekończącej się harówki. Zarabianie XP oraz w grze waluty byłoby szybciej z kontem Premium, który można kupić za 90 $ rocznie lub $ 11 a miesiąc. Statki premium, takie jak $ 38 USS Atlanta można kupić w dowolnym momencie, bez spędzania czasu na XP.

To godne pochwały, myślę, że niewykwalifikowani gracze z gotówką oszczędzić nie można po prostu wręcz zakupu najlepszych statków w grze (można je kupić bardzo dobrych, ale nie najlepszy). Statek tiers same funkcjonować jako rodzaj filtra kojarzeń, tak więc ludzie w największych statków zamiar znaleźć się z najlepszymi graczami z całego. Żeby być w porządku, można się wiele statków dość szybko. Większość graczy nie będzie miał problemu odblokowaniu pierwsze cztery kondygnacje statków, co daje dostęp do wszystkich czterech typów statków i wiele opcji. Ale po tej warstwie, ceny idą w górę w postępie geometrycznym. To niefortunne, że tak wiele wspaniałej sztuce tej gry, lśniące pokładów stalowych i rdzewiejących panele kadłuba i czarno-nudzić broń, nie będą postrzegane jedynie przez wąski skrawek zagorzałych fanów.

Dla reszty z nas, grając okręty wojenne za darmo na najniższych szczeblach oferują wielką zagadkę taktyczne i niezwykły zabiorą Team Deathmatch online. Wreszcie zatonięcia kłopotliwą pancernik z dobrze umieszczony woleja lub storpedowanie nośnik z tyłu jest bardzo satysfakcjonujące. Wspaniałe efekty świetlne i wody delikatnie odzwierciedlać Infernos o spalanie stal. Jest to gra, że ​​chcę wrócić ponownie i ponownie. Najniższe statki tier są zabawne, i to jest dobre-większość graczy będzie prawdopodobnie tylko zobaczyć pierwsze trzy lub cztery poziomy. Mając tak wiele niesamowite sztuki i niesamowitej historii w największych statków, chociaż, ja tylko żałuję, że więcej z nas widział wszystko okrętów ma do zaoferowania bez agresywny, drogie harówki.

Obraz 1 z 7

Całkiem ładna pogoda coraz strzelano.

Obraz 2 z 7

Większość gra toczy się wewnątrz zabytków strzelca, lobbing muszli.

Obraz 3 z 7

okręty japońskie i amerykańskie przenikają się, ale ich flagi zachować latania.

Obraz 4 z 7

Japoński Hashidate jest zdolna poziom wejścia statku z dwóch masywnych platformach pistolet i szybkich silników.

Obraz 5 z 7

Lobbing Broadside muszle nad kolega jest dobrym sposobem, aby skupić swoją siłę ognia.

Obraz 6 z 7

Można oglądać bitwę i wydawać polecenia z punktu widzenia podczas lotu atakujących samolotów.

Obraz 7 z 7

Yamato nagle zdaje sobie sprawę, że o to, aby wziąć pełną rozprzestrzenianiu torped w bok. gdzie na świecie jest Carmen Sandiego gry pokaż Ups.

In addition to this, it also topspyingapps.com/geozilla-family-locator-app/ offers an effective method of managing invoices all through the same central interface, meaning that data can be used for different purposes and through different sections within the app

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.