Najlepsza gra: Kojima, dziecko, i William Blake: próba analizy Śmierci mieliznę

 

[Aktualizacja: Kojima mówił o tym, jak śmierć Skręcając mogą bawić się w szerokim kresek, i dał kilka więcej wskazówek co do tego, co przyczepa wszystkim chodzi. Przeczytaj o tym tutaj.]

W celu zrozumienia przekazu, musimy spojrzeć na to z jak wielu punktów widzenia, jak to możliwe, o badaniu każdy szczegół, aby wyciągnąć co oznacza, że ​​można z błota, nawet jeśli to sens jest tylko kilka 80s pop odniesienia kultury z aluzją Moby Dick lub dwa rzucony w środek na dobre. Ale z przyczepą Kojima Productions “dla swojego nowego projektu Śmierci mieliznę, żaden rozumieniu wystaje błoto. Rozgrywka bastionem To tylko syf tak daleko, jak okiem sięgnąć.

Kojima jest znany ze swego cyklicznego powierzchni poziomie symboliki i czerpiąc z popkultury w dużych, oczywistych sposobów Solid Snake jest w zasadzie kopią Snake Plissken z Ucieczka z Nowego Jorku-dlatego przyczepa za śmierć mieliznę jest zaskakujące. Niewiele o niej jest oczywista. Nie martw się jednak, mamy zamiar umieścić na naszej muckin ‘rękawice i udać się na muckin’ przygody z naga cyborg daddy Norman Reedus i jego no-longer-alive przyjaciółmi morskich. playstation 2 gry na PS4 Spróbujmy zrozumieć ten jeden.

Poezja w oceanie

Myślałem, że po zatrzymaniu nauczania liceum, będę pozostawiając William Blake tyle, ale Kojima miał toczyć się z Reedus i co. i zniszczyć go dla każdego. Przyczepa otwiera wypis z Wróżb Blake’a niewinności, zwłaszcza w pierwszych czterech liniach. Dlaczego więc otworzyć się ten smutny, saltly sceny z poematu Blake’a? Bóg jeden wie, ale spróbujmy się dowiedzieć.

Zapowiedzią jest omen i niewinność, ponieważ mamy wszystkie utracone nasze, z pewnością, jest to stan wolny od korupcji. To brzmi jak tytuł na tyle miły, ale jeśli ktoś wysyła zwiastuny czystości, to państwo świata dla głośnika nie może być tak wielka. Jak zobaczymy już wkrótce, życie Naked Normy i świat, który żyje w nie patrzą tak gorąco. 

Ale najpierw niech dowiedzieć się, co ramy przyczepy linie te starają się zbudować. Jeśli są one przedstawiane z góry, są one za zadanie ustawić nastrój i tematykę. 

Aby zobaczyć świat w ziarenku piasku
I Niebo w dzikim kwiecie
Trzymaj Nieskończoność w dłoni
A Wieczność w godzinie

Ten fragment jest w zasadzie mówi czytelnikowi spojrzeć bliżej na świat wokół nich, uczyć się go w szczegółach, i zobaczyć świat takim, jaki jest naprawdę. Jesteśmy, aby zobaczyć, jeśli przyjrzymy się wystarczająco mocno, nieograniczone dostawy znaczenia i objawienie ukrytej w świecie przyrody wokół nas. Człowiek nie istnieje w centrum tego sposobu myślenia, więc jest to trochę destabilizujące, ale empatia nie przychodzi bez odrobiny bólu.

Tak więc w kontekście Bonkers Hideo Kojima przyczepą, na powierzchni, poemat preps nam myśleć w kategoriach empatii i mikro szczegółowo, aby znaleźć objawienie poza nami. 

Nie sztuk wyzwolonych szkoła mogłaby kiedykolwiek przygotowało mnie na to.

Plaża olejem jest sugestywny dowolnej liczby dużych wycieków ropy, wyciek z platformy wiertniczej Deepwater Horizon w 2010 zapewne przychodzi na myśl dla większości. Szkody spowodowane to (i nadal jest przyczyną) życie morskie w Zatoce Meksykańskiej skoncentrowała globalnych prób badawczych alternatywnych rozwiązań energetycznych i zachęciła do bardziej przyjaznym dla środowiska stylu życia dla wielu. gry z dobrymi historiami Jeśli wiem, że mój Kojima, to oznaczało również do wzmocnienia idei korporacji jako pieniądz-karczowania jednostek mechanicznych z całkowitym lekceważeniem dla większego dobra. 

Zgodnie z tematami ustalonymi przez Wróżb niewinności, jesteśmy proszeni o “widzieć świat w ziarenku piasku”, których jest wiele na tej plaży, wszystkie skażone ropą. W następstwie tego motywu w górę, kraby, ryby i wieloryby wszystko martwe są również skażone, ich niewinność naruszone. Niezliczone światy zniszczone przez lepką czarną mazią. The Amazing Spider Man 2 gry Jesteśmy oznaczało mieć empatię dla każdego świata, a ich strata jest absolutną dewastację, co znajduje odzwierciedlenie w normie jest mylona happy-angry-SAD reakcją na całą sytuację. Koleś na oświecenie. 

Śmierć Skręcając: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej grze Hideo Kojimy

Dojdziemy do dziecka wkrótce.

Wróżb niewinności idzie o szczegóły, jak człowiek bezpośrednio powoduje cierpienia zwierząt i przyrody, a jak nie zważając, że cierpienie może być upadek człowieka. Oznacza to również, że oświecenie, albo przynajmniej podstawową formą empatii wymaganej dostrzec cierpienie myszy i ludzi jest swoim własnym ciężarem. Wyobraźmy sobie, nagle zdała sobie sprawę z każdej uncji bólu na świecie. 

Mankiety na ramieniu Norm jest dołączony do nikogo powiedzieć, że on uciekł gdzieś, że nie jest już więźniem, co społeczeństwo istnieje w tym gównianym bliskiej przyszłości scenariusza sci-fi. On nie tylko wolne fizycznie, ale psychicznie nie jest już zobowiązany do jego stary sposób myślenia społeczeństwa, swobodnie świadczyć o szkody ludzie zrobili dla świata. Emocjonalne przeciążenia, na pewno.

Zyskuje świadomość Panfu i sprawdza swoje otoczenie. zresetować gry widzi dziecko, nadal żyje, stworzenia z Morza Martwego, która go otaczała, i trzyma dziecko do siebie, łkając głęboko. Trudno powiedzieć dokładnie, jaki rodzaj cry Normą jest o-widzę podpowiedzi ulgi, smutku i radości. Gra objętości Jest to bardzo płakać. 

Gdzie jesteś, Amando?

Niewidzialne handprints w piasku (nie baby) są trudne rozmowy. Nie odnoszę wrażenie, co czyni je to dobra rzecz. Nie będąc w stanie ocenić potencjalne zagrożenie sprawia, że ​​pobyt potencjalne zagrożenie, a sposób niewidzialny rysunek skrada się do jego ciała Oznacza to utrzymywanie zegarka. 

Po Norm odrywa dziecko od brzuchu i ma wypłakać, ręce zmieni kolor na czarny, który jest podobny do obrazu odbitki w piasku pozostawione przez niewidzialną obecność. Ponieważ ręce zmieni kolor na czarny, czuję się jak on w jakiś sposób związany z obecnością. Symbolicznie, to jak on uznając korupcji w sobie, a jego pozycja obok wszystkich martwych stworzeń morskich jest wyraźny przypomnieniem jego poprzednich grzechów. wyścigowy gry Norma może być złym człowiekiem w pewnym momencie, współudział w co doprowadziło do obecnej mega tłusta, wieloryb z niedoborem stanu świata.

Wtedy jego dziecko zamienia niewidzialne, i pozostawia tłustych odcisków dłoni na udzie Norm jest. Została podjęta przez jakąś nadprzyrodzoną obecność? Niemowlę jest niewinny niewinny dostaje tak dlatego, że przechodzi w tryb ducha i pozostawia tłustych odcisków dłoni, mamy zobaczyć go jako utratę niewinności? Jeśli tak, to kto jest winny? Winię Metal Gear. Ale tak naprawdę, tak naprawdę winić te latające postacie, które pojawiają się później. Dają mi zły klimat.

Widząc, że Reedus zdziera przewód łączący go z dzieckiem i że ma blizny brzucha oznaczać coś zostało wycięte z niego, Założę się, że dziecko jest jego. Jeśli dziecko nie pochodzi z brzucha Norm, a potem coś zostało zrobione z normą. Czy on wyciąć się czy był to mimowolne operacja? 

Ten naszyjnik przypomina łańcuch tagów pies, który może być aluzją do dosłownych nieśmiertelniki, co oznacza, że ​​Normy tutaj było stłoczonych i traktowane jak jeden lub wojskowe nieśmiertelniki. W odcisków dłoni na całym ciele z pewnością sprawiać wrażenie, że jest on przedmiotem lub narzędziem do niektórych ludzi gdzieś (niebo ludzie, prawdopodobnie) i że choć może on dały początek jego cyborg-teraz-oil-ducha dziecka, to prawdopodobnie nie był ‘t jego wybór. gry Sims za darmo Może jest częścią inicjatywy do replikacji żołnierzy za pomocą wcześniej replikowane żołnierzy za statki dla niemowląt. To znany teren dla Kojima, więc nie zdziwiłbym się, gdyby posiekane, wkręca i zremiksowane jakieś stare tropy dla współczesnego życia. 

Możliwa inspiracją?

Rzeczą, która Drifted Lądzie Rozdział 2 jest z tomu 7 Świata horror Junji Ito.

Ten strzał łączy wszystko razem. Norma stoi na plaży tłustej naga i super wrażliwej, przemywa się tak jak we wszystkich ciał morskich otaczających go. W oddali, w doskonałej formacji, pięć złowrogie postacie. Ich pozycja nad resztą sceny ustanawia stosunki mocy: Straszny odległe postacie oczywiście mają upperhand (uprawnienia nadprzyrodzonego latania i są one zasłonięte, zbyt daleko, by właściwie ocenić). Tymczasem butt Normy jest pływających pod jego banderą na wszystkich martwych ryb. nvidia GameWorks pewnie po prostu uciekł z tych ludzi, a jego szeroka postawa sugeruje, że chodzi o dać ‘Em All on ma. 

Widzimy brzeg wieloryby po raz pierwszy tutaj, co sprawia, że ​​jest to dobry czas, aby wyjaśnić, co bardzo źle tytuł “Śmierć Skręcający” jest odwołaniem do. Cetacean mieliznę kiedy walenie (grupa organizmów morskich, w tym wielorybów, delfinów i tym podobne) plaży samych. Istnieje kilka teorii, dlaczego tak się dzieje, ale najbardziej Kojima-owskiej z nich jest sztucznie zakłócenia sonar. świetne gry na pc Sonar używany do wykrywania okrętów podwodnych (niskie częstotliwości aktywny sonar) często jest obwiniany ponieważ wyprodukował “najgłośniejszy dźwięk kiedykolwiek wprowadzony do mórz.” Ponieważ walenie użyciu sonaru do nawigacji, może być kodowany własne sygnały, skutecznie pozostawiając je w ciemności, co doprowadziło do masowych przypadków wyrzucania na brzeg. Wieloryby, jeśli gnije, były znane eksploduje ze względu na nagromadzenie gazów w swoich masywnych ciał. Obraz Kojima i co. konfigurowania tu wcale nie jest ładna i współpracuje z tematami człowieka przymykanie oka natury. 

To dość bezpiecznie powiedzieć, że śmierć Skręcając ma zamiar zajmować się tematami ochrony środowiska, a może zająć majątek i dystrybucję energii, jest prawdopodobne, że tylko te, w sytuacji wielkiej mocy może dokonać takiego bałaganu. I po całej serii poświęconej krytyce antywojennego, byłoby sensu Kojima, aby przejść do nowego, równie prasowania przedmiotu. Jeśli chodzi o jak to gra? Bladego pojęcia. Być może w ostatecznej wersji gry będziemy sił z wielorybów, a nie zabijanie ich. Wyobraź sobie: Hideo Kojima jest Aquaman. 

Na marginesie zamknięcia, rzućmy okiem na szybki tej chwytliwej melodii stosowanych w przyczepie. 

Gry Pinball

Linia “przychodzić” czuje się jak nod tongue-in-cheek z Kojima, że ​​podobnie jak fale, będzie wracać aby nonsens Bonkers kochamy. 

Other states’ clue approaches are highlighted in four snapshots of more specific tactics
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.