KPK – Mierząc ponad horyzont – VI konferencja z cyklu Kobiety w nauce i biznesie

 

Szanowni Państwo,

W imieniu krakowskiego Regionalnego Punktu Kontaktowego chciałbym zaprosić na konferencję z cyklu “Kobiety w Nauce i Biznesie”.

Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się pod poniższym linkiem http://www.transfer.edu.pl/pl/szkolenie,mierzac-ponad-horyzont-vi-konferencj

a-z-cyklu-kobiety-w-nauce-i-biznesie,103.html

CTT Politechniki Krakowskiej już po raz szósty zaprasza na konferencję z cyklu “Kobiety w Nauce i Biznesie”, która w tym roku odbędzie się pod hasłem “Mierząc ponad Horyzont”.

Niezmiennie celem spotkania jest pokazanie możliwości rozwoju zawodowego w sferze nauki i biznesu. Tym razem uczestnicy porozmawiają o tym, jak być liderem w swojej dziedzinie, o technologiach, które zasłużyły na medal, a także będzie okazja by poznać kobiety zrzeszone w społeczności Geek Girls Carrots, które z pasją pracują w obszarze IT.

Gościem specjalnym będzie przewodnicząca Rady CERN Prof. dr hab. Agnieszka Zalewska, która opowie o swoim przepisie na sukces.

Konferencja będzie też doskonałą okazją do zaprezentowania najbardziej aktualnych programów finansujących naukę i wspierających biznes, które umożliwiają w znacznym stopniu realizację planów zawodowych.

Chętnych niech nie zmyli tytuł – na konferencję zaproszeni są także panowie zainteresowani rozwijaniem kariery naukowej i biznesowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.transfer.edu.pl w zakładce Szkolenia.

Biuro Projektów Badawczych i Strukturalnych
Uniwersytet Łódzki

t.: (42) 635 41 71

Agency for international essay4today.com development, and the united nations educational, scientific, and cultural organization, or unesco
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.