Konferencja kultura cyfrowa: nowe umiejętności i nowe wyzwania 26-27.05

 
Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów konferencji kultura cyfrowa: nowe umiejętności i nowe wyzwania - Pana Marszałka Województwa Łódzkiego, Witolda Stępnia oraz Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, Prof. Włodzimierza Nykiela pragnę poinformować, że rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Forum Młodych Naukowców (2 dzień konferencji – 27.05): rejestracja online od 05.05.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z przesłanymi materiałami oraz o przekazanie poniższych informacji dalej. Zachęcamy serdecznie do udziału w obu dniach konferencji (program w załączniku). 

Propozycja jest bardzo atrakcyjna – w szczególności dla pracowników uniwersyteckich ze stopniem doktora, magistrów, a także doktorantów i studentów II stopnia studiów! Zachęcamy również do nadsyłania zgłoszeń i uczestnictwa w planowanych dyskusjach wszystkie osoby zawodowe związane z branżą nowych mediów, edukacją i kompetencjami ICT. 

Nie mniejszej uwadze polecamy WARSZTATY, które odbędą się drugiego dnia.

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH WYDARZENIACH KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY
JĘZYKI KONFERENCJI: POLSKI I ANGIELSKI

Konferencja/Forum Naukowe organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przy współudziale Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się w dniach 26-27 maja 2014 roku w Łodzi Konferencję otworzą .: Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego, Lena Kolarska-Bobińska – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Joanna Kluzik – Rostkowska – Minister Edukacji Narodowej, Włodzimierz Nykiel – Rektor Uniwersytetu Łódzkiego.

BEZPOŚREDNI LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU
Z wyrazami szacunku

Michał WróblewskiInstytut Kultury Współczesnej UŁ
ul. Franciszkańska 1/5
91-431 Łódź

We need to create prospects for promotion and advancement https://www.pro-academic-writers.com/ that attract good teachers and keep them in the classroom

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.