InfoGeoLog – Informatyka w języku angielskim, REKRUTACJA TRWA

 

REKRUTACJA TRWA (w katalogu przedmiotów w serwisie rekrutacyjnym przedmiot: Informatyka w języku angielskim) przejdź do serwisu rekrutacyjnego

Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie,

Macie w tym roku zupełnie wyjątkową okazję rozpoczęcia studiów na kierunku Informatyka w języku angielskim, prowadzonym przez Wydział Matematyki i Informatyki UŁ wspólnie z wydziałami Ekonomii i Socjologii, Fizyki i Informatyki Stosowanej oraz Zarządzania. Studia te odbywają się w ramach projektu InfoGeoLog, dofinansowanego niebagatelną sumą 4,5 miliona złotych. W ramach studiów, poza podstawowymi dla informatyka przedmiotami, takimi jak programowanie, algorytmy, systemy operacyjne, bazy danych, sieci komputerowe i grafika komputerowa, oferujemy również:

  1. Całkowicie darmowe studia w języku angielskim – takie studia są zwykle płatne, nawet dla polskich studentów. Jeśli nie czujecie się mocni z angielskiego, nie martwcie się – do Waszej dyspozycji będą wykładowcy, którzy wszystko wytłumaczą również po polsku.
  2. Zajęcia wyrównawcze z matematyki – nie musisz być matematycznym orłem, by dać sobie radę na tych studiach.
  3. Specjalne zajęcia z Umiejętności interpersonalnych – po tych zajęciach nie dasz sobą manipulować, i będziesz lepiej sobie radził/radziła w relacjach międzyludzkich.
  4. Wykłady z Przedsiębiorczości – dużo łatwiej przyjdzie Ci poruszanie się na rynku pracy, a może sam/sama założysz małą firmę.
  5. Zajęcia z praktykami z czołowych firm informatycznych działających na łódzkim rynku – to ludzie, którzy nauczą Cię tego, czego naprawdę będą wymagali od Ciebie pracodawcy.
  6. Specjalistyczny Angielski dla informatyków – po tym kursie stworzenie inspirującej prezentacji po angielsku nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.
  7. 120-godzinny kurs Drugiego języka obcego – to absolutna nowość: masz do wyboru francuski, hiszpański, włoski, niemiecki i rosyjski. Absolwenci ze znajomością dwóch języków obcych są szczególnie cenieni na rynku pracy.
  8. Do wyboru cztery z ośmiu specjalistycznych modułów prowadzonych przez wykładowców z czterech różnych wydziałów.
  9. Dwumiesięczne płatne praktyki dla każdego – o tym inni studenci mogą tylko pomarzyć.
  10. Dla najlepszych: Trzymiesięczne staże krajowe i czteromiesięczne staże zagraniczne – to może być lepsze od Erasmusa. 

Taka okazja zdarza się tylko raz, nie przegapcie jej!

Inne kierunki i specjalności na stronie:

https://rekrutacja.uni.lodz.pl/katalog.php?op=info&id=110000000