Gry aktualności – 21: 9 Podręcznik gry: strzelanie w Cinemascope

 

Gry w cinemascope dostarcza panoramiczny dobroć bez komplikacji wielo-monitorowych, ale nie wszystkie gry mogą skorzystać z 21: 9 wyświetla po wyjęciu z pudełka. Niektóre wytwarzają zniekształcone obrazy, które rozciągają się standardowe 1080P oraz 1440p uchwał na pokrycie dodatkowych pikseli. najlepsze gry shooter Inni dodają pillarboxing, która zachowuje proporcje, ale odpady ekranu nieruchomości z parą czarnych pasków po obu stronach obrazu.

Na szczęście do czynienia z tym jest łatwiejsze niż myślisz, i nie wiąże błagając twórców łatek lub nauczenie się kod. Można rozwiązać większość gier z kilku prostych narzędzi, które dbają o wszystkie szczegóły dla Ciebie, i trochę starszych, uporczywe faworytów pracy po prostu dodając linię lub dwie do pliku konfiguracyjnego lub rejestrze. Można nawet korzystać z tych narzędzi do gier na egzotycznych multi-monitor Surround oraz Eyefinity ustawień. Najlepsze jest to, że są wolne, choć godne skromnych datków wymaganych przez ich autorów.

Jeśli masz monitor ultrawide, oto jak z niej skorzystać.

Flawless Widescreen: patch perfekcji w 21: 9

Aplikacja czołową do gier ultrawide, Flawless Widescreen obsługuje dziesiątki gier poprzez poręczny zautomatyzowany plug-in architektury, która wypłaca dywidendę dla wielu użytkowników i deweloperów. Gwiezdne wojny gry wideo to modułowość pozwala programistom regularnie dodajemy nowe gry lub Update dostępny bez modyfikacji tych czasochłonnych do kodu bazowego i pozwala użytkownikom załadować tylko wtyczek odpowiednich do ich biblioteki, utrzymując szybkie i rozwój oprogramowania napowietrznych niskiego. Instalacja jest kilka kliknięć wysiłku i litościwie pozbawiony w Kruft instalacji więc wspólnego z narzędziami pobrane. Znajdziesz żadnych pasków narzędzi innych firm lub wyszukiwarek wiązane na przejażdżkę tutaj.

Układ jest czysty i obsługa prosta: gry znajdują się na lewej i preferencji dla wybranych po prawej stronie. Jak ponownie zainstalować gry parowe są następujące opcje obracania poprawkę ultrawide włączyć lub wyłączyć, wybór wersji gry, kontroli gry FOV i specyficznych usprawnień, takich jak HUD lub korekty czułości myszy. Przydatne informacje na temat poprawek i linki do szczegółowych raportów pojawiają się na pasku po prawej stronie dla tych, którzy chcą głębiej.

Dopóki Flawless Widescreen jest aktywny, wszystkich włączonych wtyczek pozostają w mocy; nie ma potrzeby robić nic szczególnego w grze, aby uzyskać gotowy do pracy w 21: 9. Wystarczy zminimalizować aplikację do zasobnika systemowego, uruchomić grę www.panfu.pl, wybrać rozdzielczość i jesteś dobry, aby przejść. najlepsze gry pc horror parowe i pochodzenia katalogi są automatycznie rozpoznawane wraz z większością standardowych gra instaluje.

Wady są nieliczne. Choć imponujące, katalog około 100 gier nie zaczynają obejmować również zasilany bibliotekę. Większość zapalonych graczy posiada zaległości dłużej. MLG gamer Jeśli plug-in do swojej ulubionej gry nie jest napisane, znajdziesz żadnej pomocy od Flawless panoramicznych. Nie trać nadziei, jednak. Walking Dead 2 gry Istnieją także inne opcje.

Okienkowy obramowania Gaming: Przechodzenie poza polem pełnym ekranie

Nie pozwól, aby maleńką 900K rozmiar i minimalną interfejsu oszukać; To malutkie narzędzie posiada wiele uroków. Początkowo ur pomóc graczy online strumieniowej przełączać się między wieloma aplikacjami bez trzasków, które często nękają fullscreen swapy Alt-Tab, okienkowy obramowania Gaming pozwala system do uruchamiania gier w rozdzielczości pulpitu jako okienkowym aplikacji w symulowanym stanie pełnoekranowym. Raj gry Mysz jest zobowiązany w terminie wyznaczonym obszarze okna gry, a granice są zaciemnione, zapewniając przekonujące pełnoekranowy doświadczenie, ale korzyści z jazdy na pulpicie są zatrzymywane i wykraczają daleko poza szybkiego przełączania zadań.

Okna bez marginesów

Można zmienić natywną F3 keybind na ekranie ustawień. Handy jeśli użyć tego klucza dla quickslot w grze.

Dla 21: 9 użytkowników trybie okienkowym pozwala gier nigdy nie załatane w użyciu ultra wyświetlaczy panoramicznych cieszyć pełną obsługę rozdzielczości natywnej. Nawet oprogramowanie, które zazwyczaj nie pozwalają tryby okienkowane zostaje przekierowany przez system Windows Borderless Gaming, więc zakłócenie proporcje w Fix-odporne gier jest wyeliminowane. Jeśli gra udostępnia opcje niestandardowej rozdzielczości, de facto pełnoekranowa obsługa jest również możliwa.

Przywilejów nie kończą się jednak. Gry online z przyjaciółmi Rozerwanie jest praktycznie nie istnieje, kiedy granie na pulpicie Wyspa Gier, bez potrzeby V-Sync i jego apetyt na połowę klatek na sekundę oraz wprowadzenie opóźnienie wejścia. Ponadto, profile korekcji kolorów monitora utworzone za pomocą panelu sterowania i innych ustawień dostrojone często ignorowane w trybach pełnoekranowych są zachowywane podczas uruchamiania gry na pulpicie. Ponieważ wtyczki nie są wymagane do pracy, większość gier działa dobrze z okienkowym Borderless Gaming. Lista przetestowanych i sprawdzonych gier biegnie blisko dwustu zgłoszeń, ale nawet jeśli gra chcesz grać nie ma na liście, może nadal działać.

Grając w gry na pulpicie może powodować pewne problemy, jednak. metro gier wideo Nvidia właściciele zgłosić okolicznościowe mikro-jąkania podczas uruchamiania systemu Windows 8, aw ogóle to nie jest rzadkością, aby uruchomić w słabo zoptymalizowany kod stacjonarnym, jak wielu deweloperów nie koncentrują się na wydajności tych trybów wyświetlania, więc moc dodatkowa GPU jest zalecany w celu skompensowania , Ponadto, FPS i konkurencyjne gracze bojowe wziąć pod uwagę: podczas gier komputerowych ma mniejsze opóźnienie niż V-sync, to jeszcze nie jest tak ostry jak gry na pełnym ekranie w zakresie latencji.

Top 10 najlepszych blogów na UltraWide monitora

DIY Widescreen: Nie tak samotny, jak myślisz

Wiele popularnych gier przyniesie dobre wyniki z Flawless Widescreen i okienkowym Borderless Gaming. Ale dla tych, które tego nie robią, nie jest ostateczne wykorzystanie zasobów, Widescreen Gaming Forum. Ten clearinghouse niejasnych informacji poświęconej widescreen gier zawiera szczegółowe dane dotyczące ponad 1500 DIY gry i choć trzeba przeczytać i zastosować zmiany siebie, nie ma aktywnych społeczności gotowi pomóc w rozwiązywaniu problemów, jeśli coś pójdzie nie tak.

Większość poprawek są w postaci modyfikacji pliku konfiguracyjnego lub edycja rejestru, ale linki do innych mediów, plastry i podobnych obejścia zapewnić będziesz w pełni wykorzystać możliwości monitora przy minimum frustracji. nowe gry pc wychodzi Utrzymują także przydatna wykazy sprzętu i innych zasobów będących przedmiotem zainteresowania 21 panoramicznym specyficzne: 9 i entuzjastów wielo-monitorowych.

Nie tylko przybornik, ale paleta artysty

Pamiętaj, nic nie uniemożliwia korzystania z tych narzędzi ze sobą lub z innymi narzędziami do spotęgowane efekty. Na przykład, można użyć Flawless Widescreen korekcji HUD, okienkowym obramowania Gaming wyeliminować V-Sync i dodać inne narzędzia, takie jak Durante za GeDoSaTo do słodzenia wizualizacje poza to, co jest w stanie za pomocą ustawień oprogramowania. I to nie tylko do gier, ale niesamowite screeny i wideo rejestruje również. Jeśli masz 21: 9 platformę chcesz cieszyć się z jego pełnego potencjału, to warto poświęcić czas, aby sprawdzić je na zewnątrz.

At this point, though, the entire story is very much unconfirmed and we’ll besttrackingapps.com/ikeymonitor have to take the whole thing with a pinch of salt
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.