Gdańska konferencja BIOTECH 2014 dla młodych naukowców

 

Konferencji Biotech 2014 organizowana jest przez doktorantów Politechniki Gdańskiej i przeznaczona dla doktorantów i młodych naukowców.

Jest to niewątpliwa okazja do nawiązania kontaktów z innymi ambitnymi ludźmi zgłębiającymi tajniki wiedzy oraz interdyscyplinarnej współpracy.

———————————————————–

Szanowni Państwo,

Samorząd Doktorantów Politechniki Gdańskiej (SDPG) zaprasza doktorantów
oraz młodych pracowników naukowych do udziału w  Konferencji BioTech 2014, która odbędzie się w dniach 04-05 lipca 2014 roku na terenie Politechniki Gdańskiej. Obowiązującym językiem jest angielski.

Opłata konferencyjna wynosząca od 100 zł obejmuje: wyżywienie, udział w imprezach towarzyszących oraz druk materiałów pokonferencyjnych. Zorganizowanie Konferencji o tak preferencyjnych warunkach, możliwe jest dzięki przychylności Szanownych Władz Uczelni.

Głównym celem organizatorów konferencji jest stworzenie atmosfery sprzyjającej swobodnej wymianie doświadczeń na temat badań realizowanych przez młodych naukowców w obszarze inżynierii i nauk środowiskowych. Oczekuje się również naukowców integrujących w swych badaniach wiedzę
dotyczącą kwestii technicznych, przyrody i biologii. W pierwszej edycji Konferencji BioTech wyniki swoich badań naukowych zaprezentowało kilkudziesięciu młodych naukowców z całej Polski natomiast druga edycja cieszyła się liczbą ponad 100 uczestników.

Poruszana tematyka jest szczególnie ważna dla rozwoju potencjału naukowego młodej kadry akademickiej z całego kraju i nawiązania międzynarodowej, interdyscyplinarnej współpracy.

Obowiązujące terminy zgłoszeń w 2014 roku:

 

  • 2 maja – wystąpienia ustne,
  • 2 maja – publikacje do druku,
  • ­29 maja – sesja posterowa.

 

Więcej informacji oraz rejestracja uczestników na stronie internetowej

Więcej informacji w załącznikach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Schools are muslim, the liveperson homework help numbers are growing

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.