FRP zaprasza do projektu Asystent Innowacji II

 

Szanowni Państwo,

 

z wielką przyjemnością  chcemy zaprosić pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych jednostek naukowych oraz przedstawicieli przedsiębiorstw z województwa łódzkiego do udziału w projekcie „Asystent Innowacji II- wykorzystanie potencjału nauki dla wzmocnienia innowacyjności przedsiębiorstw z regionu  łódzkiego”. Jest to kolejny projekt  Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczący współpracy sfery nauki z biznesem. Projekt ma przyczynić się do wzmocnienia pozycji województwa łódzkiego pod względem wykorzystania innowacyjnych rozwiązań naukowców w przedsiębiorstwach regionu.

Szczegółowe informacje na temat realizacji projektu „Asystent innowacji II” znajdują się na stronie http://www.frp.lodz.pl/asystentinnowacji2 oraz w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

 

 

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

90-103 Łódź, ul. Piotrkowska 86

tel.: (42) 630 36 67
faks: (42) 632 90 89
fundacja@frp.lodz.pl

Early intervention http://writepaper4me.com/ and ongoing communication with parents and students about entrance requirements are critical to keeping students on the college track, neal finkelstein, a senior research scientist at wested, said in a press release
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.