Dzień Mobilności na UŁ

 

 

Biuro Współpracy z Zagranicą UŁ wraz z ESN UŁ zapraszają wszystkich studentów na Dzień Mobilności, który odbędzie się 26 listopada (wtorek) w godz. 9:30-15:00 na Wydziale Zarządzania UŁ przy ul. Matejki 22/26 (patio i Aula A0).

Celem wydarzenia jest zainteresowanie studentów UŁ wyjazdami na studia i praktyki zagraniczne w ramach takich programów jak Erasmus+, Campus Europae, Mobility Direct, Erasmus Mundus Akcja 2 oraz innych ofert stypendialnych.

Dzień Mobilności będzie doskonałą okazją do spotkania z zagranicznymi studentami, którzy aktualnie studiują na UŁ oraz ze studentami z Erasmus Student Network UŁ, którzy podzielą się swoim doświadczeniami z zagranicznych wyjazdów na studia
i praktykę i opowiedzą o możliwości zdobycia międzynarodowego doświadczenia jako mentor zagranicznych studentów. Serdecznie zapraszamy na poszczególne sesje tematyczne w ramach Dnia Mobilności.

Czekamy na Was podczas Dnia Mobilności na UŁ!

Biuro Współpracy z Zagranicą UŁ


And now, it’s not just an iphone app, as it has a new beta web app that brings all those wonderful browse around this forum features to your browser
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.