14. edycja Nagród Naukowych POLITYKI – stypendia dla młodych naukowców

 

Szanowni Państwo,

Przypominamy o tym, że jeszcze do 23 czerwca trwa przyjmowanie zgłoszeń od młodych naukowców do 14. edycji Nagród Naukowych POLITYKI.

Fundacja Tygodnika POLITYKA prowadzi akcję stypendialną skierowaną do młodych zdolnych ludzi nauki od 2001 roku.  Przyznając Nagrody Naukowe chcemy wyławiać i eksponować tych, którzy są w awangardzie myśli, badań, intelektualnych poszukiwań, popularyzować to, co robią i ich samych, jako wzorce kariery zawodowej. Co roku ubiega się o nie kilkuset kandydatów w dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych, społecznych, nauk o życiu i nauk technicznych.

W ciągu trzynastu lat trwania akcji dzięki pomocy partnerów finansowych oraz czytelników tygodnika POLITYKA, którzy wpłacali na akcję 1%, Fundacja wsparła do tej pory 211 stypendystówkwotą 5 mln 350 tys. zł.

Aby ubiegać się o stypendium w wysokości 30 tys. zł należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny na stronie www.polityka.pl/stypendia , a następnie do 23 czerwca wysłać go na adres stypendia@polityka.pl. 15-stkę finalistów ogłosimy na łamach POLITYKI we wrześniu, zaś nazwiska 5 stypendystów podczas uroczystej gali 19 października.

Więcej informacji, w tym skład dwóch Kapituł, znajdą Państwo na stronie www.polityka.pl/stypendia

Będziemy wdzięczni za dystrybucję tej informacji w Państwa uczelniach (w załączeniu plakat).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ponadto zapraszam do lektury jutrzejszej POLITYKI (nr 22/2014)– znajdą tam Państwo Ranking naukowy uczelni akademickich (strony 71-76).

W sprzedaży jest także nadal wydanie specjalne POLITYKI – Niezbędnik Inteligenta pt. „UNIWERSYTETY – 700 lat sporów”, w którym proponujemy czytelnikom wędrówkę przez kolejne epoki historyczne, które pozwolą zrozumieć ewolucję tej instytucji (jednocześnie konserwatywnej i rewolucyjnej), prześledzić nastroje i mody uniwersyteckie; zmiany sposobów nauczania, miejsca i statusu studentów i nauczycieli akademickich, a w końcu zrozumieć przemożny wpływ akademii na rozwój i kształtowanie się Europy.

Zapraszamy do lektury.

Z poważaniem,

Dominika Nowak-Kajtowska

Dział Promocji POLITYKI

Tel. 22 451 62 02

e-mail: stypendia@polityka.pl

When a child brought in a poster depicting jesus, administrators at the new jersey public school removed it from a display of posters by other children, though the teacher do my homework https://homework-writer.com/ later displayed it less prominently
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.