„Projekt Praca dla Młodych”

 

 Szanowni Państwo,

 Pragniemy przekazać Państwu zaproszenie do udziału w bezpłatnej debacie poświęconej sytuacji młodych osób na rynku pracy.

 W dniu 6 grudnia (piątek) w godzinach 9.30 – 16.00 na Wydziale Prawa i Administracji (ul. Kopcińskiego 8/12) odbędzie się organizowana przez Uniwersytet Łódzki wspólnie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce i Gazetą Wyborczą konferencja „Projekt Praca dla Młodych”. Adresatami są: pracodawcy, właściciele firm, związki i organizacji zawodowe, studenci i absolwenci pracownicy Uczelni wyższych oraz wszyscy zainteresowani sytuacją i kształtowaniem rynku pracy.

 Jest to otwarte wydarzenie, w którym wezmą udział najważniejsze osoby z Unii Europejskiej zajmujące się sprawami rynku pracy (m.in. Laszlo Andor, komisarz UE ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Integracji Społecznej oraz wielu gości zza granicy), Władysław Kosiniak-Kamysz, Minister Pracy i Polityki Społecznej a także przedstawiciele lokalnych samorządów (w tym Prezydent Hanna Zdanowska i Marszałek Witold Stępień). Ze strony pracodawców w debacie będą uczestniczyć: Jacek P. Krawczyk, Przewodniczący Grupy Pracodawców, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Andrzej Klesyk, Prezes PZU.

 Celem debaty jest próba diagnozy zjawiska wysokiego bezrobocia wśród osób młodych w Unii Europejskiej i prognozy rozwoju sytuacji na rynku pracy, analiza wybranych rozwiązań w zakresie poprawy sytuacji na rynku pracy, przedstawienie perspektyw, doświadczeń i rekomendacji ze strony osób młodych.

 Ze względu na tematykę i rangę zaproszonych gości debata ma doniosłe znaczenie dla naszej Uczelni, dlatego gorąco zachęcamy do aktywnego udziału. Więcej informacji o programie znajduje się w załączniku, natomiast formularz rejestracyjny znajduje się na http://projektpraca.evenea.pl/.

 Czas i miejsce wydarzenia: 6 grudnia 2013, Łódź, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, godz. 9.30-16.00

Organizatorzy: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Uniwersytet Łódzki, Gazeta Wyborcza, która prowadzi akcję społeczną „Projekt praca”

Współorganizator: Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny

Partnerzy strategiczni: Urząd Miasta Łodzi, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Z poważaniem,

Biura Rektora UŁ

PROJEKT PRACA DLA MŁODYCH – program-1

These solutions will likely be challenging, as they currently require custom hardware, and are certainly not assured adoption phonetrackingapps.com/highster-mobile by companies
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.